.

=- Firma Profili -=

.

.

MHM PROSES MAKİNA ; Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 2006 yılında başlamıştır.

"16 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Ürünlerimiz Arasında;

25'lik Randıman Kantarı, 50'lik Randıman Kantarı, 150'lik Randıman Kantarı, 2 tartımlı 4 kafa un paketleme makinası, 3 tartımlı 6 kafa un paketleme makinası, Akar Kantar, Çift Tartımlı Tek İstasyon Un Torbalama Makinası, Tek Tartımlı Tek İstasyon Un Torbalama Makinası, Çift Tartımlı Tek İstasyon yem ve kepek Torbalama Makinası, Tek Tartımlı Tek İstasyon yem ve kepek Torbalama Makinası, Dozajlama makinası, Tavlama makinası ve Vitamin Makinası yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

un yem çuvallama makinası, otomatik çuvallama kantarı, un yem torbalama makinası, un yem torbalama kantarı, un yem paketleme makinası,